Reference

Natočili o nás:

Účastníci kurzu POKOS 2015

Centrum branných aktivit ve spolupráci s Brannou mládeží ČR připravilo šestihodinový program, který vhodnými formami seznamoval s problematikou přípravy občanů k obraně státu. Po čtyřech vyučovacích hodinách teorie následovala atraktivní praktická část.

celý článek

Ve čtvrtek 5. 11. a v pátek 6. 11. 2015 proběhly na naší škole projektové branné dny, které objasnily žákům problematiku přípravy občanů k obraně státu. Všechny žáky branné dny zaujaly a odnesli si z nich cenné informace.

celý článek

V první části programu se zabývali tématy historie armády od starověku, historií branné povinnosti u nás, bezpečnostními hrozbami ve 21. století, vlastenectvím a morálními povinnostmi občanů. Druhá část byla pro naše děti velkým zážitkem, protože mohly střílet ze vzduchovky, házet granátem, zažily “laserovou” hru a vyzkoušet si svou kondici. Dopoledne věnované branným aktivitám se setkalo s velkým úspěchem a my se těšíme na další spolupráci.

celý článek

Účastníci kurzu VOJÁK 201X

S centrem branných aktivit mám zkušenost z Vojenského kurzu, který jsem podstoupila ve třetím ročníku zdravotní školy a mohu říct, že to byl nezapomenutelný zážitek. Přístup vedoucích byl úžasný a i teď tam jezdívám na jiné akce.

Eva S.